زمان : 13 آذر 1398 - 15:25
شناسه : 155753
بازدید : 3429
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای از کارخانه صنایع لاستیک یزد اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای از کارخانه صنایع لاستیک یزد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سفر یک روزه خود به استان یزد از کارخانه صنایع لاستیک یزد بازدید کرد.

 معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سفر یک روزه خود به استان یزد از کارخانه صنایع لاستیک یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد،علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سفر یک روزه خود به استان یزد از شرکت صنایع لاستیک استان یزد و خط تولید این شرکت بازدید کرد.

 

اوسط هاشمی در این بازدید، گفت: برای اولین بار گواهینامه های مهارت با مدارک دانشگاهی رقابت می کند و برخی از این گواهینامه ها می تواند به مراتب ارزشی بالاتر از دانش نامه های دانشگاهی داشته باشد.

 

او افزود: کارکنان شرکت باید گواهینامه مهارت داشته باشد و استخدام ها بر اساس داشتن گواهینامه مهارت صورت گیرد.

 

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: سطح نگاه حرفه ای به توانمندی مجموعه منطبق با مهارت در منطقه ارتقا دهیم و در این مجموعه هیچ کارگر فاقد مهارت و فاقد گواهینامه مهارت وجود نداشته باشد.

 

او گفت: ادبیات واحد های صنعتی باید اصلاح شود به جای اینکه بگوییم کارکنان ما فلان مدرک را دارند، بگوییم چقد ماهر و خلاق است‌.

 

انتهای پیام/