زمان : 14 مهر 1398 - 18:25
شناسه : 154061
بازدید : 7802
فم تریپ feeliran ( ایران را حس کن), به یزد می آید؟! فم تریپ feeliran ( ایران را حس کن), به یزد می آید؟! هدی رستمی اینفلوئنسر معروف ایرانی در حال برگزاری یک فم تریپ با محوریت رونق گردشگری است.این پروژه با عنوان feeliran شروع شده است که با حضور 12 اینفلوئنسر معروف از نقاط مختلف جهان, در حال برگزاری است.

به گزارش یزدفردا، پروژه ی فم تریپ پروژه ای است که اینفلوئنسرها و افراد تاثیر گذار از هر کشور، به ایران سفر می کنند.
سفرهای فم تریپ با هدف جذب توریست ، بازاریابی و تبلیغ برگزار می شود و اغلب افرادی دعوت می شوند که در زمینه ی تبلیغات، عکاسی، گردشگری و توریست فعالیت می کنند و با تولید محتوای مناسب می توانند تاثیر مطلوبی بر روی صنعت گردشگری بگذارند.
هدی رستمی ، اینفلئونسر معروف ایرانی از چندی پیش در حال تدارک برگزاری اولین فم تریپ ایران با هدف جذب گردشگر و بهبود صنعت توریسم بوده است و مهمانان او از دو روز پیش وارد ایران شده اند و به طور رسمی سفر خود را شروع کرده اند
.

در حالی که در صفحه ی مربوط به این فم تریپ از شهرهای مختلف ایران تصویری درج شده است و شهرهایی که میزبان اینفلوئنسرها هستند؛ از قبل برنامه ریزی شده اند و مجوزهای لازم در این باره گرفته شده است اما به نظر می رسد در این پروژه جایی برای دومین شهر تاریخی جهان یعنی یزد وجود ندارد!

http://www.yazdfarda.com/media/news_gal/fam1.jpg