زمان : 13 خرداد 1398 - 23:33
شناسه : 150734
بازدید : 4947
 مدیر کل زندان های استان یزد از شهردار اشکذر قدردانی کرد به پاس برگزاری چهار دوره موفق جشن گلریزان در شهرستان مدیر کل زندان های استان یزد از شهردار اشکذر قدردانی کرد مدیر کل زندان های استان یزد از تلاش شهردار اشکذر برای برگزاری چهار دوره موفق جشن گلریزان در این شهرستان تجلیل کرد.

ذوالفعلی نژاد در حاشیه مراسم پنجمین دوره جشن گلریزان شهرستان اشکذر که در پارک بزرگ شهر برگزار شد از زحمات مهدی جعفری پور شهردار اشکذر به پاس برگزاری چهار دوره موفق جشن گلریزان این شهرستان با اهدا لوح سپاس و تندیس تشکر و قدردانی کرد.

لازم به ذکر است با مشارکت شهرداری اشکذر چهار دوره جشن گلریزان این شهرستان به صورت عمومی و با حضور اقشار مختلف مردم در پارک بزرگ شهر برگزار شده است که نسبت به مناطق مختلف استان در نوع خود کم نظیر بوده است.
برگزاری سه دوره جشن نوروزی، چهار دوره جشن گلریزان، جشن ولایت علوی، دو دوره جشنواره پرواز بادبادک ها در پارک بانوان و بزرگ شهر ، پخش مستقیم مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی بر روی ویدئو وال در پارک بزرگ شهر از جمله مهمترین جشن های فرهنگی بوده است که در چهار سال تصدی گری جعفری پور در مسند شهرداری اشکذر جهت ایجاد روحیه شادی و نشاط اجتماعی شهروندان برگزار شده است.