فرماندار مهريز از مردم این شهرستان براي شركت حداكثري در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد

رضا زارع زادع فرماندار مهريز گفت: قشرهای مختلف مردم مهریز جمعه ۲۰اردیبهشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی می کنند.

19 اردیبهشت 1398 - 23:07                          تعداد بازدید: 4717                          کد خبر : 150399

زارع زاده اظهار داشت : راهپیمایی مردمی همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه با حضور مردم در شهرستان مهريز از مسجد جامع ولي عصر (عج) برگزار می شود.

فرماندار مهريز با بيان اينكه حضور مردم در اين راهپيمايي نمایش پشتوانه مردمی در راستای تصمیم اخیر مسئولان نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی است، از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم شهرستان مهريز برای شرکت در راهپیمایی دعوت نمود.


در اين اطلاعیه آمده است
بسم الله الرحمن الرحیم
مذاکرات هسته‌ای با کشورهای موسوم به 1+5 و توافق برجام اثبات ‌کننده حسن نیت ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی و بیانگر بی‌تعهدی، بدعهدی و غیر قابل اعتماد بودن سردمداران خون‌آشام آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی شیطان بزرگ است، گذشت چندین سال از توافقنامه برنامه جامع مشترک و پایبندی دقیق ایران به تعهدات حداکثری با خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام و بدقولی وقیحانه کشورهای اروپایی نه تنها هیچ مشکلی از مشکلات قبلی حل نشد، بلکه با اقدامات ضد بشری و به مصداق عینی جنایت‌ ضد انسانی دشمن ضمن تشدید تحریم های ظالمانه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و روانی آرایش جنگی شکل گرفته و آحاد ملت سلحشور و غیور ایران را هدف قرار داده است که به توفیق الهی ملت مقاوم علیرغم همه سختی‌ها و تنگناهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه و ضعف مدیریت داخلی با حفظ وحدت و انسجام ملی و حضور پرشورتر از قبل در صحنه بر سختی‌ها فائق آمده و با شکست سنگین دیگری دشمن را به خاک مذلت خواهد نشاند. لذا در همین رابطه از مردم شریف، متدین و مقاوم ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که مقابله مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بد قولی های طرفین مذاکره می باشد دعوت می‌نماید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور دیروز ( سه شنبه) با صدور اطلاعیه ای از مردم ولایتمدار ایران برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرده بود.


سایت خبری یزد فردا