بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد

در نشستی که با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعهٔ منابع استاندار یزد، فرماندارمیبد و مدیرعامل شرک شهرک صنعتی جهان‌آباد و تعدادی از مدیران و رؤسای هیئت‌مدیره شهرک‌های صنعتی خضرآباد و میبد برگزار شد؛ مشکلات واحدهای تولیدی این شهرک بررسی شد.

16 مرداد 1395 - 01:12                          تعداد بازدید: 16558                          کد خبر : 126328

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این نشست با اشاره به آغاز اجرای برنامه ششم توسعه کشور به مشکلات شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی پرداخت.

حسین فلاح گفت: با توجه به پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش‌افزوده از سوی واحدهای تولیدی در این شرایط رکود اقتصادی، اگر در برنامه ششم توسعه کشور نمایندگان محترم لایحه‌ای را به مجلس و به تصویب برسانند بخشی از ارزش‌افزوده برای حفظ و نگهداری شهرک‌ها هزینه شود بخشی از مشکلات این شهرک‌ها حل می‌شود.

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی هم رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی را در رونق اقتصادی و پایداری اشتغال مهم خواند و گفت: قطعاً برای روی پا ایستادن شهرک‌های صنعتی باید هزینه کرد و به جد این موضوع را در مجلس مطرح و پی گیری خواهد کرد.

 

 


سایت خبری یزد فردا