زمان : 31 تیر 1395 - 14:44
شناسه : 125233
بازدید : 7453
جشنواره یازدهم ملی فیلم کوتاه رضوی یزد "  اسامی فیلم‌های بخش داستانی مرحله نهایی جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد اعلام شد جشنواره یازدهم ملی فیلم کوتاه رضوی یزد " اسامی فیلم‌های بخش داستانی مرحله نهایی جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد اعلام شد

یزدفردا "هیئت انتخاب یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد، اسامی فیلم‌های بخش داستانی مرحله نهایی جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد را اعلام کرد.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش نهایی یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه، مستند و داستانی رضوی یزد اعلام شد.

هیئت انتخاب بخش داستانی متشکل از "طیبه فلکیان"، "مسعود امینی تیرانی" و "رقیه توکلی" اسامی 28 فیلم داستانی راه یافته به بخش نهایی جشنواره یازدهم را اعلام کردندکه

 

  • "گورمردها" به کارگردانی علی مردمی از ارومیه،
  • "ننه هما" به کارگردانی داود جلیلی از قم،
  • "قاچار" به کارگردانی امیر امیریان کاظمی از تهران
  • "آغی" به کارگردانی یوسف کارگر از ارومیه 
  • از جمله این فیلمها هستند.

همچنین

  • "طبق عادت همیشگی"به کارگردانی محمد حمزه‌ای از تهران،
  • "آقای داوینچی" به کارگردانی بهشاد حکمت از یزد،
  • "بیماری" به کارگردانی میلاد ستوده وسجاد ستوده از تهران،
  • "پیرمرد ودوچرخه" به کارگردانی سیلم معزی از اردبیل،
  • "قرص برنج" به کارگردانی امیر حسین کرمی از تهران
  • "باد هروقت بخواد می وزد" به کارگردانی مریم اسمی خانی از تهران

هم به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کرده‌اند.

هیئت انتخاب یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد

  • "قمارباز" به کارگردانی کریم لک‌زاده از شیراز،
  • "گچ" به کارگردانی محمد صادقی از مشهد،
  • "آوازک(آرداک)" به کارگردانی اسماعیل منصف از تهران،
  • "مات" به کارگردانی محمد داودی از مشهد
  • "دیدن" به کارگردانی سهیل امیر شریفی از تهران

را هم شایسته حضور در بخش نهایی دانستند.

فیلمهای

  • "هستی" به کارگردانی کمال پرناک از تبریز،
  • "امضا" به کارگردانی محمد ثریا،
  • "چرخه" به کارگردانی محمد بخشی از تهران،
  • "آب یخ" به کارگردانی جلال ساعد پناه از سنندج،
  • فیلم "تنازع" به کارگردانی مسعود حاتمی از تهران،
  • "چله" به کارگردانی داوود خیام از تهران،
  • "چهره غمگین من" به کارگردانی شیوا غلامیان از تهران،
  • "روز زوج" به کارگردانی هادی معصوم دوست از تهران،
  • "گذر" به کارگردانی عاطفه صالحی از یزد،
  • "زندگی و دیگر هیچ" روح‌الله مولودی از قم،
  • "کورسو" به کارگردانی حامد اصلانی از تهران،
  • "سفید برفی" به کارگردانی مهدی مرعشی از یزد
  • "سلیمه" به کارگردانی علی خسروی از تهران

هم در این بخش جشنواره حضور دارند.