یزدفردا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد: نیکوکاران یزدی در مرحله نخست پویش شور عاطفه‌ها، ۹ میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

به گزارش یزدفردا: علی اکبر سلمانی گفت: نیکوکاران یزدی در مرحله نخست پویش شور عاطفه‌ها که از شهریور ماه آغاز شد، ۹ میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند برای تهیه لوازم تحصیلی کمک کردند که نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد افزود: مرحله دوم شور عاطفه‌ها از اول تا ١۵ مهرماه در مدارس و مراسم نمادین آن در روز یکشنبه نهم مهرماه در تمامی مدارس استان و در تمامی سطوح برگزار می‌شود. 

سلمانی تصریح کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده در مرحله دوم شور عاطفه‌ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌شود.

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اظهار داشت: مردم خیر و نیکوکار یزدی برای کمک نقدی می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ به نام کمیته امداد یزد و یا شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۵*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه اقدام و برای کمک غیر نقدی به دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و مدارس مراجعه کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا