رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خشدلانه2 خبر داد و گفت: به دلیل تعطیلات ناشی از بحرانی شدن کرونا در شهر، زمان ارسال آثار تا 27 آذرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمد فکر با بیان اینکه علاقه مندان می بایست آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان کاشانی روبروی پارک هفتم تیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ارسال کنند، افزود: شماره تلفن های03538277650 و 09137497643 برای هماهنگی های بیشتر در نظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: جشنواره خشدلانه 2در قالب موضوعاتی همچون؛ سلامت بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.
رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: این جشنواره همچون دوره اول سکویی برای شناسایی و معرفی طنازان یزدی به مردم استان و کشور خواهد بود.
فکر ابراز امیدواری کرد: با تمدید شدن مهلت ارسال آثار و فروکش کردن بحران کرونا در شهر و استان آثار بیشتری به نسبت قبل به دبیرخانه ارسال شود و امسال شاهد جشنواره ای به مراتب پر ورنق تر از سال گذشته باشیم.
وی با بیان اینکه جشنواره خشدلانه2 در فضای مجازی برگزار می شود، گفت: با توجه به برگزاری کنگره4 هزار شهید استان در اسفند ماه، بخش ویژه ای با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا