42 طرح با اعتبار 320 میلیارد ریال، طی مراسمی به مناسبت هفته دولت (۲ الی ۸ شهریور) در شهرستان بهاباد به بهره برداری رسید.

به گزارش یزد فردا ،  فرماندار بهاباد عصر روز دوشنبه در حاشیه افتتاح این  طرحها با گرامی داشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهارداشت : بزرگترین زمین چمن مصنوعی روستایی استان یزد در روستای کریم‌آباد بهاباد افتتاح شد این زمین به مساحت ده هزار متر مربع با اعتبار 20 میلیارد ریال  به بهره برداری رسید .

محمد مهدی خانی زاده بهابادی یکی دیگر ازپروژه هائی که امروز دربحث راهسازی افتتاح  شداشاره کرد و افزود :  قطعه دوم از باند دوم جاده بهاباد بافق حد فاصل بهاباد تا اسفنگ به طول 12 کیلومتر با اعتبار 77 میلیارد ریال  که این جاده زیر بار ترددرفت .

فرماندار بهاباد از بهره برداری همزمان از پروژه‌های شرکت توزیع برق شهرستان بهاباد با اعتبار 17/160 میلیارد ریال خبرداد و افزود :  بهره  برداری از پروژه روشنائی بولوار ومیدان ورودی بهاباد با مشارکت شهرداری واداره برق  به طور همزمان افتتاح شد .

وی تصریح کرد : دربحث گردشگری افتتاح هتل سنتی لاله بهابادراداشتیم که این هتل به صورت سنتی که دارای 6 سوئیت میباشد واین هتل  در مجل  شهرک ولیعصر احداث گردیده است  .

همچنین درادامه تتاح فاز اول کارخانه کوسیلیکات سدیم بخش آسفیچ بهاباد  با اشتغال زائی 25 نفر به بهره برداری رسید که باعث اشتغال جوانان بخش آسفیچ شد .

وی افزود: یکی از پروژه های مهم استانی که در شهرستان بهاباد امسال شروع می شود، اجرای فیبر نوری بهاباد ـ چادرملو و تقویت پوشش ارتباطی روستاهای این مسیر است که باعث تکمیل حلقه فیبر نوری در استان می شود.

فرماندار بهاباد همچنین  از احداث پروژه شبکه 20 کیلو ولت برق  بهاباد به سمت آسفیچ   خبرداد و گفت : پروژه شبکه 20 کیلو ولت برق  بهاباد به سمت آسفیچ  که 11 کیلومتر دیگر آن باقی مانده است؛ با بهره برداری از این پرژه کاهش تلفات انرژی خواهیم داشت و می توانیم واگذاری انشعابات برق صنعتی را برای کارخانجات در آسفیچ داشته باشیم.

  درمراسم افتتاح طرحهای هغته دولت درشهرستان بهاباد فرماندار ، معاون امور عمرانی استاندار و مدیر کل اموردهیاریهای استا ن و جمعی از مدیران کل و مسئولان شهرستان بهاباد حضورداشتند .

انتهای پیام /


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا