یزدفردا:جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار_ قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه بیست و دوم مرداد نسبت به روز گذشته افزایش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان قیمت خورد.

 براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۱۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

 
در بازار آزاد امروز هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات یکشنبه یک‌میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۲۲ دلار قیمت خورد.

 

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۷۹۰,۰۰۰
۱۸,۰۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۰۶,۸۲۰
۴,۱۷۶,۰۷۰
سکه جدید
۴۱,۵۵۰,۰۰۰
۴۲,۱۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۰,۵۰۰,۰۰۰
۴۱,۰۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۹۰۰,۰۰۰
۲۲,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۳,۷۰۰,۰۰۰
۱۳,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۸۰۰,۰۰۰
۹,۴۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۹۷ دلار
۱۵۲۲ دلار
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

صرافی ملی قیمت دلار را برای سه‌شنبه بیست و دوم مرداد با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۱ هزار ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
بیشتر بخوانید

قیمت انواع ارز در بازار آزاد روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
 

قیمت انواع ارز در بازار آزاد سه‌شنبه ۲۲ مرداد (تومان)

دلار
۱۱۸۲۰
یورو
۱۳۲۳۰
درهم امارات
۳۲۱۵
پوند
۱۴۲۶۵
دلار کانادا
۸۹۱۵
لیر ترکیه
۲۱۱۰
دلار استرالیا
۷۹۹۵
یوان چین
۱۶۷۰

 

قیمت دلار و ارز بانکی در روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (سه‌شنبه بیست و دوم مرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت روز گذشته ۵۰ هزار و ۶۷۳ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۹۸۸ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا