یزد فردا :اتصالی برق خودرو؛ کامیون علوفه را در ابرکوه به کام آتش کشاند که با حضور به موقع آتش نشانان ابرکوه آتش سوزی یک دستگاه کامیون هوو، در میدان ولیعصر(ع) ابرکوه را مهار شد.

به گزارش یزدفردا ، محسن فلاح زاده مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در گفتگو با سرو ابرکوه، از مهار حریق یک دستگاه کامیون در میدان ولیعصر(عج) خبر داد.
فلاح زاده اظهار کرد: شب گذشته با یک تماس تلفنی که خبر از وقوع آتش سوزی در میدان ولیعصر(ع) ابرکوه می داد، مأموران آتش نشانی به سرعت و در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.
وی ادامه داد: یک دستگاه کامیون هوو با محموله علوفه خشک، در حال تردد از میدان ولیعصر(ع) بوده که دچار حریق می شود و آتش نشانان موفق به مهار آتش که فقط جلوی ماشین را احاطه کرده بود، می شوند.
مسئول آتش نشانی ابرکوه تأکید کرد: عملکرد به موقع آتش نشانان باعث شد که آتش به محموله این خودرو سرایت نکند و فقط قسمت جلوی ماشین حدود 40 درصد دچار سوختگی شده است.
فلاح زاده با بیان اینکه این حریق هیچ گونه خسارت جانی در پی نداشت، تصریح کرد: کارشناسان علت آتش سوزی کامیون را اتصالی برق آن، عنوان کردند.  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا