اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت با همراهی پایگاه خبری امید و آگاهی این شهرستان اقدام به برگزاری مسابقه «دلنوشته‌ای به شهید میهمان شهر تفت» می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، هادی قاسمی، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت با بیان این خبر افزود: شهدا مایه مباهات و عزت ایران اسلامی هستند و حضور شهدای گمنام در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، فرهنگ ایثار و فداکاری را در میان نسل جدید تقویت می‌کند و یادآوری برای ادامه راه آنها در بین جوانان خواهد بود.

وی اظهار داشت: برآن شدیم همزمان با تدفین شهید گمنام در ایام فاطمیه در شهر تفت نسبت به جمع‌آوری خاطرات و دلنوشته‌های مردم در وصف شهدای گمنام اقدام کنیم.

قاسمی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند دلنوشته‌ها و یادداشت‌های ادبی خود را در زمینه‌های حضور و تشییع پیکر شهید گمنام در تفت، بیان احساسات خود از حضور شهید گمنام در تفت و بیان عظمت شهید و جایگاه والای شهدا ارسال نمایند.

اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در پایان بیان داشت: افراد علاقه‌مند می‌توانند مطالب خود را تا تاریخ 14 اسفندماه 95 به تمامی کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارائه دهند و یا فایل تایپ شده مطلب خود را به کاربری @omidoagahy  در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام ارسال کنند.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا