یزدفردا در راستای تکریم مدیران خدمتگزار فرداییان امروز به دیدار دکتر دهقان مدیر اورژانس 115 رفتند .

در این دیدار که در محل کارگاه آموزشی اورژانس هوایی  اورژانس کشور که در یزد در حال برگزاری بود صورت گرفت فرداییان ضمن تشکر از توجه دکتر دهقان به بحث رسانه و اطلاع رسانی از خدمات صادقانه پرسنل اورژانس استان تقدیر و تشکر شد .

در این دیدار که سردبیر پایگاه خبری  خبری یزد فردا آوهمچنین مدیر مسئول بشارت یزد و همکاران تحریریه یزدفردا حضور داشتد  تجلیل از ریس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان همزمان با هفته دولت صورت گرفت.

این دیدار در محل  پایگاه  اورژانس پیش بیمارستانی و مرکز آموزشی اورژانس  پیش بیمارستانی  و پدافند غیر عامل کشورزنده یاد جوکار انجام شد

  دکتر احمد دهقان ضمن تشکر از توجه رسانه ها به فعالیت ها و خدمات دولت  اینگونه حرکتها را قابل تقدیر دانسته وافزود:قطعا هر انسانی موقع تشویق ناراحت نمی شود و قطعا مدیران دولتی هم همه از بین افراد همین جامعه هستند وهمه تلاش دارند تا به بهترین وجه مسئولیت پذیرفته شده خود را انجام دهند و پرسنل مرکز فوریت های پزشکی استان یا به قول معروف اورژانسی ها تمام هم و غم خود را معطوف به انجام درست کارهای خود دارند و با توجه به گره خوردن مسئولیت آنها به نجات جان انسانها مسئولیت سنگینی را به عهده دارند .

ویدر خصوص این مرکز اظهار داشت "این مرکز با همت والای خیر محترم جناب حاج محمد حسین جوکار به یاد پدر بزرگوارشان ساخته شد و این بنا به متراژ ۶۰۰. متر مربع زیر بنا ساخته و در آینده نزدیک این مرکز به یکی ازمراکز آموزش پدافند غیر عامل کشور تبدیل میگردد .

دکتر دهقان افزود:گارگاه امروز هم جهت هماهنگی و اموزش نیروهای پیش بیمارستانی و بیمارستانی در امر راه اندازی اورژانس هوایی برگزار شده و  در آینده نزدیک شاهد راه اندازی اورژانس هوایی  برای اولین بار در استان یزد خواهیم بود،که نیاز به هماهنگی با سازمان های امدادی و امنیتی و پشتیبانی کشر می باشد که الحمدالله به خوبی در این مسیر همه همراه هستند

وی افزود " افتتاح اورژانس هوایی که نیاز استان میباشد خود بیشترین نقش را در نجات جان مصدومین تصادفات در جاده های استان دارد و با توجه با آمار بالای تلفات تصادفات در استان یکی از ضروری تریست که پیگیر آن هستیم .

در پایان فرداییان با اهداء هدیه به دکتر دهقان مدیر زحمتکش و پرتلاش مرکز فورت های پزشکی استان یزد به نمایندگی از پرسنل خدوم مرکز فوریت های پزشکی استان یکسال تلاش خالصانه در خدمت به خلق خدا را خدا قوت گفته وآرزوی توفیق در تمام امور زندگی را برای همکاران اورژانس استان کردند


 

 
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا