حضرت آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه این از شگفتی‌های عالم است که امروز منافقین شناخته‌شده به ترور، در دامن قدرت‌های مدعی حقوق بشر زندگی می‌کنند، منافقین را سوگلی‌های غرب خواند و تصریح کرد: این‌یکی از مفتضح‌ترین پرونده‌های دولت‌های استکباری است.
 

به گزارش میبد آدینه، امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، به مقوله تروریسم از سوی مستکبران عالم پرداخت و گفت: کشور ما شاهد ۱۷ هزار شهید موج تروری بود که منافقین و گروهک‌های وابسته به غرب به وجود آوردند.

آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه این از شگفتی‌های عالم است که امروز منافقین شناخته‌شده به ترور، در دامن قدرت‌های مدعی حقوق بشر زندگی می‌کنند، منافقین را سوگلی‌های غرب خواند و تصریح کرد: این‌یکی از مفتضح‌ترین پرونده‌های دولت‌های استکباری است که جریان مطرود ملت که در جنگ با دشمنان این ملت هم‌پیمان بودند و در کوچه و خیابان مردم عادی و طبقات و شخصیت‌های بزرگ را مورد ظلم و جنایت قراردادند؛ سوگلی‌های غرب‌اند.

خطیب جمعه میبد گفت: همین امروز منافقین برای اینکه از عراق به آلبانی و یا هر کشور دیگر منتقل شوند با هواپیمای موردحمایت امریکا و غربی‌ها منتقل می‌شوند.

وی بابیان اینکه منافقین در فرانسه و کشورهای اروپایی باکمال آزادی زندگی می‌کنند و این از پرونده‌های بسیار تاریک غرب است افزود: این‌ها کسانی بودند که در دفاع مقدس دوشادوش صدام به‌عنوان ستون پنجم حرکت می‌کردند و در کوچه و برزن بی‌هدف مثل داعشی های امروز مردم را به مسلسل می‌بستند.

امام‌جمعه میبد با اشاره به نشست‌های منافقین در فرانسه با حاکمان حقیر آل سعود برای ناامن کردن ایران اسلامی گفت: به همین خاطر باید آن‌هایی که فکر می‌کنند به این قلدرهای عالم تکیه و اعتماد کرد گفت: نباید به پیمان آمریکایی‌ها که این خون‌خواران و تروریست‌های با پرونده شفاف را موردحمایت قراردادند دل بست چراکه این‌ها تا قدرت و عظمت و شکوه ملت را نبینند هیچ‌وقت کوتاه نمی‌آیند.

دشمنان انقلاب اسلامی ره به‌جایی نخواهند برد

آیت‌الله اعرافی با تأکید بر اینکه دشمنان نظام و انقلاب ره به‌جایی نخواهند برد گفت: آخرین پرونده‌ای که دشمنان انقلاب اسلامی دنبال می‌کنند این است که زنجیره‌ای از تکفیری‌ها، منافقین و واماندگان از ملت و جریان انقلاب، تروریست‌های س