يزدفردا به نقل از گزارشات رسيده به يزدفردا "شنیده شده است تغییراتی در سطح فرماندران شهرستان های استان یزد در حال انجام است.

اولین تغییر اساسی و مهم انتخاب فرماندار جدید شهرستان مهریز است که بعد از بازنشسته شدن احمد صلواتی هم اکنون با سرپرست مدیریت می شود.

گفته می شود سرهنگ پاسدار احمد علی زارع زاده، معاونت سیاسی سپاه منطقه یزد به عنوان فرماندار مهریز معرفی خواهد شد.اما در تفت احتمالا فرزند امام جمعه این شهر سکاندار مدیریت ارشد شهرستان شود.

فرزند حجت الاسلام حسنعلی فرماندار تفت خواهد شد.بعد از استعفای فرماندار طبس جهت کاندیداتوری در انتخابات معاون وی به عنوان فرماندار جدید معرفی می شود.این در حالی است که وی قبلا در سپاه پاسداران فعالیت داشته و در چند ماه گذشته به عنوان معاون فرماندار و هم اکنون نیز سرپرست فرمانداری طبس است.

همچینن گفته می شود به زودی فرمانداران شهرستهانهای بافق، خاتم نیز بازنشست خواهند شد.همچنين فرماندار اردكان هم مي رود وجايش را به يكي از پاسداران قديمي كه قبلا قرار بود فرمانده سپاه اردكان شود وبا آمدن فلاح زاده براي فرمانداري اردكان در نظر گرفته شد كه بزودي معرفي خواهد شد

شایان ذکر است تغیراتی در سطح چند بخشداری و معاونت فرمانداران شهرهای مختلف استان در حال انجام است.

يزدفردا
خبر فوق را به زبان مورد نظر ترجمه کنید

 
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا