یزدفردا:به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، فرماندار شهربابک در سخنان خود در جمع نمازگزاران جمعه گفت: در هفته دولت ۲۵۸ میلیارد تومان طرح در شهربابک افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


جلالی فرماندار شهربابک بیان کرد:  تعدادی از پروژه های انجام شده به شرح زیر می باشد:

۱- جاده شهربابک به شهرستان خاتم مبلغی قریب به ۹۰ میلیارد تومان.

۲-در حوزه بهداشت، ساخت خانه بهداشت شریک آباد و مرکز جامع سلامت پیرجل با اعتبار قریب به ۱۶ میلیارد تومان

۳-در حوزه آسفالت روستاها:
آسفالت ۱۷ روستا در بخش مرکزی و دهج با مشارکت بخشداری ها و بنیاد مسکن با اعتبار بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان

۴-آسفالت راه های بین روستایی از سوی اداره راهداری با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد تومان

۵- برای روستاهای فاقد شورا و دهیاری هم بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

۶-در حوزه مخابرات قریب به ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده.

۷-در حوزه کشاورزی به غیر از اعتبارات فاقد شورا و دهیاری که در روستاها طرح های کشاورزی اجرا گردیده و پرداخت هزینه های احیای قنوات در اثر سیل  از اعتبارات دیگر نیز مثل(استانی. ملی و ...) قریب به ۳ میلیارد پروژه انجام شده.

فرماندار شهربابک یکی از مشکلات امروز شهرستان را بحث اشتغال عنوان کرد و افزود: در این راستا حول دو محور کار می کنیم یکی توسعه صنایع و ایجاد شغل های جدید و یکی هم معرفی افراد جویای کار به طور عادلانه به شرکت ها و صنایع مختلف.
وی اضافه کرد: کشاورزان شهربابک هرساله با مشکل سرمازدگی محصول خود مواجه بودند و جهت روشن کردن آتش و تامین سوخت مورد نیاز آنها با پیگیریهایی که انجام شد، سوخت مورد نیاز آنها از ۳۰ هزار لیتر در سال قبل به ۸۰۰ هزار لیتر افزایش پیدا کرد که یک کار بی سابقه در این زمینه می باشد.

فرماندار شهربابک در پایان با اشاره به نیاز همدلی مسئولین  اعلام کرد: ارتباط و همدلی بین مسئولین در شهربابک بسیار عالی است و از امام جمعه شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر و شهردار تشکر و قدرانی میکنم.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا