به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌‌ای یزد، محمدرضا صباغیان، نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه، خاتم و مروست در مجلس شورای اسلامی ایران به همراه ابوالفضل اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌‌ای یزد از پروژه در حال احداث پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سریزد بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌‌ای یزد در این بازدید با اشاره به اینکه رعایت مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان در زمینه مدیریت مصرف انرژی در اجرای عملیات ساختمانی از جمله موارد قابل توجه این پروژه بوده است، خاطرنشان کرد: پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سریزد تا پایان تیرماه ۱۴۰۱ به مدار بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است پروژه پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سریزد شامل دوبی خط ۶۳ کیلوولت ورودی و ۲ دستگاه ترانسفورماتور ۶۳ به ۲۰ کیلوولت هر یک به ظرفیت ۴۰ مگاولت آمپر، ۱۲ فیدر خروجی و ۲ فیدر خازن و ۲ فیدر تولید پراکنده است که با هدف پاسخگویی به رشد بار عمومی منطقه، افزایش قابلیت اطمینان برق شهرستان مهریز و همچنین کاهش تلفات شبکه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در دست احداث است.

وی همچنین در تشریح روند مدیریت بار صنایع در سال جاری خاطرنشان کرد: بار مشترکین صنعتی به هیچ وجه قطع نخواهد شد و صنایع بر اساس برنامه مشخص شده تعمیرات و تعطیلات در موضوع مدیریت بار ساعات پیک، مشارکت می‌کنند.

قابل ذکر است، در این بازدید گزارش خلاصه‌ای از وضعیت پیشرفت پروژه‌های سایر شهرستان‌های حوزه نمایندگی ارایه شد.


  • نویسنده : روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا