یزدفردا: رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر فردا از آغاز (15تیرماه) ثبت‌نام پذیرش دوره های کاردانی در این دانشگاه به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش یزدفردا: حمیدرضا معتمدزاده با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های کاردانی نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه علمي كاربردي فرهنگ و هنر فردا برای رشته های؛ موسیقی، طراحی لباس، بازیگری، گریم، سینما، عکاسی، طلا و جواهر، روابط عمومی، گردشگری، امور فرهنگی، مترجمی انگلیسی، هتل‌داری، معماری داخلي و تربیت مربی کودک و نوجوان در این مقطع اعلام گردید.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر فردا همچنین از شرایط و تسهیلات ویژه این دانشگاه خبر داد و گفت: خوابگاه خودگردان، تقسیط شهریه، برگزاری کلاس‌ها در بعدازظهرها ويژه شاغلين و تدریس مدرسان خبره از شرایط ویژه دانشگاه است و نيز تاكيد نمود كه مدرک دانشگاه مورد تایید وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و قابل ترجمه می باشد.
معتمدزاده درپایان گفت: علاقه مندان جهت مشاوره و ثبت نام تلفنی می توانند با شماره های 09135201412 و 36212016 تماس حاصل نموده ويا به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org
و وبسايت دانشگاه به نشانی www.acuyazd.ir مراجعه نمايند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا