یزدفردا: تیم ملی والیبال زنان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود در صربستان موفق به شکست نایب قهرمان لیگ برتر این کشور شد.

به گزارش یزدفرداتیم ملی والیبال زنان ایران که با هدایت کمپدلی، سرمربی خارجی خود به صربستان سفر کرده، در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در در این اردو به مصاف تیم ژوک آب نایب قهرمان لیگ برتر زنان این کشور رفت و با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست داد.
شاگردان الساندرا کمپدلی که در دو ست ابتدایی با امتیازهای 25 بر 14 و 25 بر 18 نتیجه را به حریف واگذار کرده بودند در سه ست پایانی با نتیجه 25 بر 23، 25 بر 22 و 15 بر 9 بازی را به نفع خود به پایان رساندند.
در ست دوم مهسا کدخدا دچار پیچ خوردگی سطح یک در ناحیه مچ پا شد که خوشبختانه این مصدومیت زیاد جدی نیست.
تیم ملی والیبال زنان ایران از روز 19 اردیبهشت تمرینات خود را با حضور 16 بازیکن در اردوی برون مرزی صربستان آغاز کرده است و این تمرینات تا 26 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
این تیم در ادامه اردوی برون مرزی خود دو دیدار دوستانه دیگر برگزار خواهد کرد که به ترتیب در روزهای جمعه و یکشنبه  23 و 25 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
شبنم علیخانی، فرزانه زارعی، آیتک سلامت، پوران زارع، زهرا کریمی، هانیه محتشمی‌پور، تهمینه درگزنی، مهسا صابری، مهسا کدخدا، الهه پورصالح، محدثه مشتاقی، هاله متقیان، مائده برهانی، سمانه سیاوشی، فاطمه امینی و مریم حبیبی بازیکنان حاضر در این اردو هستند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا