معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد: در هفت ماهه نخست سال جاری ۲۱ میلیارد تومان از سوی حامیان خیراندیش به ایتام و فرزندان نیازمند غیریتیم کمک شد.

به گزارش یزدفردا: غلامرضا مشعل چی، با بیان اینکه والدین می‌توانند به نیت سلامتی نوزادان متولد شده خود حمایت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند، گفت: نوزاد هفت روزه اشکذری در استان یزد به عنوان کوچک‌ترین حامی در کشور به جمع حامیان طرح اکرام پیوست.

وی افزود: والدین امیر ارسلان به نیت سلامتی وی حمایت از یتیم سیدی را بر عهده گرفته و تقبل کردند ماهانه مبلغی را به حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

مشعل چی ادامه داد: پنج هزار و ۳۰۰ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم در استان یزد از حمایت ۱۸ هزار حامی نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین استفاده می‌کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: در هفت ماهه نخست سال جاری ۲۱ میلیارد تومان از سوی حامیان خیراندیش به‌صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک شد.

وی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را ازج مله طرح‌های موفق این نهاد عنوان کرد و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهانه حداقل ۵۰ هزار تومان به معیشت آن‌ها کمک کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا