امام جمعه مهریز گفت: ملت ایران که با تفکر ما می‌توانیم بر جنگ تحمیلی غلبه یافت و بسیاری از بحران‌ها را پشت سر گذاشت، هنوز هم پیگیر این تفکر است.

به گزارش یزدفردا: حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در خطبه های این هفته نمازجمعه مهریز ضمن تبریک خلق حماسه پر شور ملت ایران در هفته گذشته اظهار کرد: مردم ایران مبارزات آیت الله رئیسی در مقابله با فساد را مشاهده کردند و به عملکرد او در این زمینه رأی دادند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات، نقشه‌های دشمن را که از ماه‌ها قبل برای کمرنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات نقشه کشیده بود، خنثی و نقش برآب کرد.

محی الدینی، یکی از مهمترین الزامات موفقیت جریان انقلابی در مسیر تحقق دولت اسلامی را همراهی مردم دانست و ادامه داد: این موضوع مورد تأکید رئیس جمهور منتخب مردم نیز قرار گرفته و اصلی‌ترین هدف را در کار خود، حفظ کرامت ملت قلمداد کرده اند.

وی گفت: ملت ایران با تفکر «ما می توانیم» توانست در جنگ پیروز شود؛ همچنین توانست در امر هوافضا به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کند و هم اکنون نیز در زمینه تولید واکسن کرونا جزو چهار کشور تولیده کنند جهان است.

محی الدینی بیان کرد: اقتدار رئیس جمهور منتخب مردم در پاسخ منفی به سئوال خبرنگاری در مورد دیدار با رئیس جمهور آمریکا، کمر دشمن را شکست.

امام جمعه مهریز ادامه داد: کشور ایران در هرشرایطی به هیچ دولت و کشوری باج نمی دهد و هرکجا بخواهند از کشور و نظام سوء استفاده کنند، مشت محکمی به دهانشان خواهیم زد.

وی ضمن تبریک و گرامیداشت آغاز قوه قضایه و هفته عدالت به ویژگی های شهید بهشتی اشاره کرد و یادآور شد: ایشان از شخصیت‌های طراز اول انقلاب و نظام اسلامی بود که بر سه محور خداخواهی، ولایتمداری و قانون مداری تلاش می کرد.

امام جمعه مهریز افزود: مهمترین وظیفه قوه قضائیه مباره با فساد است که دستگاه قضائی در کشور و شهرستان مهریز به این وظیفه خود به خوبی عمل کرده است.

محی الدینی در بخش دیگری از سخنان خود از سازمان تأمین اجتماعی استان و کشور گلایه و تصریح کرد: مردم برای احداث درمانگاه تأمین اجتماعی هزینه کردند و مسئولان برای احداث آن قول مساعد دادند پس چرا هنوز از احداث درمانگاه خبری نیست.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا