رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: طی سال گذشته 10 میلیارد و 51 میلیون تومان وام اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

به گزارش یزدفردا، رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: طی سال گذشته 10 میلیارد و 51 میلیون تومان وام اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور هاشم‌آبادی با اشاره به اهمیت توانمندسازی مددجویان تحت حمایت با ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزا گفت: طی سال گذشته 10 میلیارد و 51 میلیون تومان وام اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم افزود: ارائه تسهیلات خوداشتغالی برای مددجویان فاقد شغل همواره یکی از اهداف مهم این نهاد است، به همین منظور در سال 99 که به نام جهش تولید نام‌گذاری شده بود به 226 نفر از مددجویان تحت حمایت وام اشتغال و خودکفایی در زمینه‌های شغلی دامداری، کشاورزی، قالی‌بافی، خدمات و صنعت پرداخت شد.

وی ادامه داد: 290 نفر از مددجویان تحت حمایت نیز سال گذشته در کلاس‌های آموزش کسب‌وکار این نهاد شرکت کردند.

هاشمی پور با اشاره به اینکه 10 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پس از تعامل با کارفرمایان سطح شهرستان در شرکت‌ها و کارخانجات مختلف این شهر مشغول به کار شدند، بیان کرد: کارفرمایان و صاحبان صنایع شهرستان می‌توانند با به‌کارگیری نیرو از بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از بسته‌های تشویقی این نهاد بهره‌مند شوند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا