به گزارش یزدفردا، کمیته امداد شهرستان خاتم در سال گذشته با مشارکت خیران و نیکوکاران 135 دستگاه لوازم ضروری منزل به ارزش 84 میلیون تومان تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند تحت حمایت قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور هاشم‌آبادی، رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم بابیان اینکه این نهاد در تلاش است لوازم ضروری زندگی را برای آسایش مددجویان تحت حمایت فراهم کند، گفت: کمیته امداد شهرستان خاتم در سال گذشته با مشارکت خیران و نیکوکاران 135 دستگاه لوازم ضروری منزل به ارزش 84 میلیون تومان تهیه و در اختیار خانواده‌های نیازمند تحت حمایت قرار داد.

وی افزود: لوازم تهیه‌شده شامل یخچال، فرش، آبگرمکن، تلویزیون، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، کولر و بخاری بود که به مددجویان نیازمند اهدا شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم همچنین یادآور شد: طی سال 99 این نهاد نسبت به پرداخت کمک‌هزینه ازدواج و تأمین جهیزیه 29 نوعروس، زنان ازدواج مجدد تحت حمایت، زوج‌های نیازمند و هدیه ازدواج پسران تحت حمایت به مبلغ 156 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات نیز اقدام کرده است.

وی بابیان اینکه این نهاد زمینه مشارکت مردم خیراندیش در تأمین جهیزیه و کمک به امر ازدواج نیازمندان فراهم کرده است، گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه و یا تماس با دفاتر کمیته امداد شهرستان و با تعیین نیت خاص برای ازدواج مددجویان تحت حمایت، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح "کوثر" به این نهاد اهدا کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا