یزدفردا:فرمانده انتظامي شهرستان ميبد از شناسايي و دستگيري 3 عامل فروش مواد افيوني و کشف 4 کيلو و 100 گرم ترياک در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه ما، سرهنگ "سيدمحمدطاهر موسوي" با اعلام اين خبر، افزود: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر، در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و برخورد با عاملان فروش مواد افيوني، با انجام تحقيقات پليسي موفق به شناسائي 3 عامل تهيه، خريد و فروش موادمخدر در اين شهرستان شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ميبد افزود: ماموران پس از بررسي هاي همه جانبه و اقدامات اطلاعاتي متهمان را در 2 عمليات جداگانه دستگير کردند.

سرهنگ موسوي با اشاره به اين که متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسي از مخفيگاه اين عاملان فروش موادافيوني 4 کيلو و 100 گرم ترياک کشف شد .

وي در خاتمه ترويج موادمخدر را يكي از مهم‌ترين اهداف دشمنان در به تباهي كشاندن فرزندان ايران اسلامي دانست و خاطرنشان كرد: والدين به عنوان مهم‌ترين منبع تامين عواطف و اخلاقيات جوانان مي‌توانند با تربيت و آموزش اسلامي و منطقي در پيشگيري از اعتياد جوانان، نقش خود را به بهترين نحو ايفا كنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا