بازدید حمید بهزادپور، بهترین دروازه بان جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان از خانه سالمندان مهریزحمید بهزادپور، بهترین دروازه بان جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان روز سه شنبه-22 آبان 97 ، از آسایشگاه خیریه سالمندان مهریز بازدید به عمل آورد.

هشتمین دوره مسابقات جام بین قاره ای جهان که پس از مسابقات جام جهانی، به عنوان معتبرترین رویداد جهانی فوتبال ساحلی بشمار می رود، همانند هفت دوره قبلی از 15 الی 19 آبان 97، به میزبانی امارات برگزار شد و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تیم های تاهیتی ، آمریکا ، ایران ، روسیه در گروه دوم هم گروه و با پیروزی برابر روسیه، قهرمان جام بین‌قاره‌ای شد.
تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و روسیه در دیدار فینال رقابت های جام بین قاره ای امارات 2018 به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ایران به پایان رسید.
ایران در مرحله گروهی هم توانسته بود روسیه را شکست دهد.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی جام بین قاره ای امارات، آمریکا را با نتیجه هشت بر یک شکست داد.
تیم ملی ایران در دومین دیدار خود نیز مقابل تاهیتی با نتیجه 4 بر2 به پیروزی رسید و در دیدر سوم خود هم روسیه را با نتیجه 3 بر 2 برد.
حمید بهزادپور، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد قهرمانی این تیم در جام بین قاره ای اظهار داشت: جام بین قاره ای با حضور هشت تیم قدرتمند دنیا از جمله روسیه، برزیل و تاهیتی برگزار شد. خوشبختانه یا متأسفانه قرعه کشی به گونه ای بود که ما با تیم روسیه و تاهیتی در همان مرحله گروهی روبه رو شدیم که گروه بسیار سختی بود. در مرحله حذفی هم ابتدا به مصاف مصر رفتیم که با شکست این تیم به فینال رسیدیم.

وی با اشاره به جوان گرایی در تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: حدود 60 درصد تیم ملی ایران تغییر کرده بود و بازیکنان جوان به تیم تزریق شدند که کارمان سخت تر بود. با این حال کنار بازیکنان جوان، بازیکنان باتجربه ای مثل محمد احمدزاده، پیمان حسینی، مسلم مسیگر و مصطفی کیانی حضور داشتند که به جوان ها کمک کردند. در شروع مسابقات با آمریکا بازی کردیم که برد پرگلی به دست آوردیم. ما بازی به بازی پیش رفتیم و خوشبختانه با قدرت از مرحله گروهی صعود کردیم. خدا را شکر پس از برتری مقابل مصر و روسیه هم به قهرمانی رسیدیم. در فینال با روسیه ای روبه رو شدیم که تیم قدرتمندی است و توانسته بود برزیل را شکست بدهد، اما خوشبختانه توانستیم این تیم را هم در مرحله گروهی و فینال با قدرت شکست بدهیم و قهرمانی را به مردم خوب ایران تقدیم کنیم.

بهزادپور که عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای را از آن خود کرد و در سه بازی نیز موفق به گلزنی شده بود در این باره گفت: خوشحالم که عنوان بهترین دروازه بان این مسابقات را کسب کردم. در مرحله گروهی مقابل آمریکا و روسیه گل زدم و در فینال هم به روسیه گل زدم که حاصل زحمت بازیکنان بود. از کادرفنی هم که به من اعتماد کرد و تصمیم گرفت درون دروازه قرار بگیرم، تشکر می کنم و خوشحالم که توانستم پاسخ اعتمادشان را بدهم.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران