در جلسه هم اندیشی کتابداران اردکان مطرح شد:

استفاده از ایده‌های خلاقانه برای بهبود جایگاه کتابخانه‌های شهرستان اردکانهمزمان با آغاز سال تحصیلی و شروع فصل پویایی کتابخانه‌ها،‌ کتابداران کتابخانه‌های عمومی اردکان در نشستی در خصوص بهبود کیفی وضعیت کتابخانه‌های شهرستان و راهکارهای رسیدن به خدمات مطلوب در کتابخانه‌ها، بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، کتابداران اردکانی در این نشست هم‌اندیشی که با حضور حسین پایدار، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان اردکان برگزار شد، به بیان مسائل و مشکلات کتابخانه‌های خود پرداختند و برای حل این مسائل، راهکارهایی نیز ارائه کردند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان با تبریک برتری شهرستان در جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان،‌ این موفقیت را نتیجه تلاش‌های کتابداران اردکانی دانست و از همراهی با برنامه‌های مختلف فرهنگی و دقت‌نظر آنان تشکر کرد.

وی استفاده از ایده‌های خلاقانه برای بهبود جایگاه کتابخانه‌های شهرستان اردکان را ضروری دانست و بر نقش‌آفرینی بیشتر کتابخانه‌ها در برنامه‌های فرهنگی مطالعه‌محور تأکید کرد.

بررسی آمار کمی کتابخانه‌ها و توجه بیشتر به نیازهای مراجعه کنندگان، از جمله مسائلی بود که پایدار به آنها پرداخت.

در ادامه این نشست ابراهیم بابایی،‌ کارشناس امور کتابخانه‌های شهرستان اردکان، گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان در 6 ماهه نخست سال جاری ارائه کرد و خواستار توجه بیشتر کتابداران و مسئولان به مفاد آیین‌نامه و دستورالعمل‌های حوزه امور کتابخانه‌ها شد.

اشرف تقدیری، کارشناس فرهنگی کتابخانه‌های اردکان نیز در این جلسه با تشکر از همکاری همه کتابداران شهرستان در برگزاری موفق هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اجرای فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه‌ها را برای جذب مخاطب و رونق بیشتر کتابخانه‌ها مفید دانست.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران