معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع مدیران دامپزشکی استان یزد گفت :

در زمینه صیانت از سلامت مردم و حفظ سرمایه های دامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کردمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع مدیران دامپزشکی استان یزد حضور یافت و ضمن عرض تبریک هفته دامپزشکی از زحمات این مجموعه کمتر در معرض دید ، تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد : آقای دکتر محمد علی طالبی شرایط مناسب استان در حوزه بیماری های مشترک بین انسان و دام و شرایط ایده آل کشتارگاه های استان را مرهون زحمات ، خدمات و پیگیری های مجدانه مجموعه دامپزشکی و حمایت مسئولین دانست .

وی با اشاره به تعامل سازنده بین دستگاه های مختلف استان در رویدادهای همچون مبارزه با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ، ماحصل این تعامل را شکل گیری مدیریت مناسب در استان برشمرد .

این مقام مسئول تصریح کرد : در راستای تأمین سلامت جامعه ، حمایت ها در بخش های مختلف صورت گرفته و هم اکنون نیز همکاری لازم با دامپزشکی در مواردی همچون ساماندهی حوزه  طیور بعمل خواهد آمد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن اشاره به شاخص بودن اقدامات دامپزشکی در استان گفت : در کنار ایجاد تعامل با مردم و درک شرایط موجود ، در صیانت از جامعه و سرمایه های اجتماعی تمام تلاش خود را بکار گیرید .

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران