فرمانده جدید بسیج پایگاه کوثر شرکت آب منطقه ای یزد معرفی شد...

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج  کوثر شرکت آب منطقه ای یزد با حضور حجت الاسلام والمسلمین گندمی مسئول نمایندگی  ولی فقیه در سپاه الغدیر استان  یزد، سرگرد پاسدار سیدحسین حسینی  فرمانده حوزه مقاومت بسیج یک اداری حضرت قائم (عج )   ، محمد مهدی جوادیان زاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد و جمعی از مدیران و معاونین این شرکت برگزارشد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد  اظهار داشت :در مسئله آب به روحیه بسیجی  نیاز داریم  و  بسیجیان نباید نسبت به  مسائل آب  بی تفاوت باشند ، بسیج می تواند کمک کند ،راهکار بدهد و  با روحیه بسیجی می توان یک مسیر درست  را طی و  رو به جلو حرکت نمود.

محمد مهدی جوادیان زاده در پایان سخنانش  تصریح کرد : مسئولیت سنگینی در حوزه تامین آب استان بر عهده داریم و باید از قابلیت های استان استفاده نمود و  نباید از ظرفیت ها و  قابلیت های سپاه و بسیج غافل شد و  از این قابلیتها در راستای خدمت رسانی به مردم  استفاده نمائیم.

در ادامه مراسم  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان  یزد   طی سخنانی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت:  باید به مسئله تولید ، خلاقیت  و سرمایه گذاری در کشور توجه نمائیم .

حجت الاسلام والمسلمین گندمی  تأکید کرد : بسیج از  بدنه جامعه جدا نیست  و هرگز سنگر را خالی نکرده و در تمام عرصه ها پیشقدم بوده است.

وی ادامه داد : نگاه بسیج یک نگاه ارزشی است و با صرف  کم ترین هزینه  و زمان بهترین کارها را  ارائه می دهد.

 همچنین سیدحسین حسینی  فرمانده حوزه مقاومت بسیج یک اداری حضرت قائم (عج) با بیان این مطلب که هدف ما یکی است و هدفی جز بهتر شدن نداریم و برای انجام کارهای بزرگ تر باید همه باهم باشیم و اهداف اصلی نظام را دنبال نمائیم.

در پایان این مراسم از خدمات محمد حسن رحیمی نسب  قدردانی شد و مجتبی کوهی  به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج کوثر شرکت آب منطقه ای یزد حکم خود را دریافت کرد .

 کاربران آنلاین

نظرهای کاربران