با صدور پیامی صورت گرفت؛

تقدیر دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی از خیّر ابرکوهیدبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی از خیّر نیک‌اندیش ابرکوهی به دلیل واگذاری حق انتفاع 30 ساله کتابخانه عمومی «کوثر» این شهر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، در پیام تشکر علیرضا مختارپور به سیدحمید جلایی، خیّر و نماینده هیأت امنای مسجد و تکیه محله گلکاران ابرکوه، از اقدام خیرخواهانه این مجموعه در واگذاری حق انتفاع 30 ساله کتابخانه عمومی «کوثر» به اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد قدردانی شده است.

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همچنین در بخش پایانی پیام خود برای خیّر واگذارکننده کتابخانه کوثر از درگاه الهی طلب جزای خیر کرده است.

گفتنی است، کتابخانه عمومی «کوثر» ابرکوه در سال 1389 و به همت هیأت امنای مسجد و تکیه گلکاران این شهر در ساختمانی به مساحت 457 مترمربع احداث شد و در قالب قرارداد واگذاری حق‌انتفاع، در اختیار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد قرار گرفت که پس از پایان مدت قراراداد واگذاری کتابخانه و با نظر مساعد خیران مجموعه، این قرارداد از ابتدای مردادماه سال جاری به مدت 30 سال دیگر تمدید شد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران