پیام تقدیر وتشکر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از عوامل اجرایی شهرستان در برگزاری کنکور سراسری سال ۹۷پیام تقدیر وتشکر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس از عوامل اجرایی شهرستان در برگزاری کنکور سراسری سال ۹۷

 

به نام خداوند بخشنده مهربان
منابع انسانی هر منطقه مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه برای آینده ای روشن و برنامه ریزی اصولی آن منطقه است. هفتم و هشتم تیرماه فرزندان شهرستان طبس از دیهوک و عشق آباد تا شهر طبس در کنکور سراسری به رقابت با سایر شهرهای کشور پرداختند.
فارغ از هر نتیجه ای، سربلندی و آینده ای مناسب برای همه این عزیزان آرزوی قلبی هر طبسی است که قلبش برای شهرستان می تپد.
در این بین نقش خانواده های عزیز و معلمین گرامی پر رنگ و نوید بخش و روزهايي بهتر برای بزرگترین شهرستان خاورمیانه است.
مسابقه کنکور در شرایطی عالی و بهتر از همیشه در شهرستان برگزار گردید، در بازدید و بررسی که از حوزه‌های برگزاری آزمون داشتم دقت نظر، آمادگی کامل، نظم، انضباط، وجود امکانات و تجهیزات، نیروهای خدوم و زحمتکش آموزش و پرورش توأم با آرامش در تمام حوزه‌ها مشهود و چشمگیر بود.
لذا بر خود لازم میدانم از تمام کسانی که در برگزاری هر چه بهتر این آزمون در سال ۹۷ نقش داشته اند تقدیر و تشکر نمایم.
در درجه اول معلمین و خانواده های معزز و دانش آموزان گرامی، معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، نیروی های نظامی و انتظامی، هلال احمر، ادارات برق، آب و فاضلاب شهری، شبکه بهداشت و درمان، خبرنگاران، نیروهای خدماتی، شهرداری همگی سنگ تمام گذاشتند لذا از زحمات و تلاشهای ارزنده همه عزیزان که نشان از وفاق و همراهی دستگاه‌های اجرایی در شهرستان صمیمانه سپاسگزاریم.
به امید موفقیت و کسب رتبه برتر فرزندانمان در کنکور ۹۷

سید مهدی طلائی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران