مشاور امور بانوان و خانواده سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشورمنصوب شدطی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاجر خواجه بولاقی به سمت مشاور امور بانوان و خانواده سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی وحرفه ای استان یزد ،هاجر خواجه بولاقی  طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به سمت مشاور امور بانوان و خانواده سازمان منصوب شد.

در این حکم آمده است:

با عنايت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند و شايستگي سرکارعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی به عنوان « مشاور رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي در امور بانوان و خانواده» منصوب می شوید.

بدون شک تحقق اهداف عالی دولت تدبیر و امید در ابعاد اجتماعی و اقتصادی با تقويت عدالت اجتماعي و پر رنگ­شدن نقش زنان همبسته است. لذا لازم است با برنامه ریزی منسجم، دقیق و متناسب با منشور کاری سازمان آموزش فني و حرفه اي، بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی بخصوص بانوان فرهیخته و اندیشمند برای تحرک و شکوفایی فعالیت‌های مرتبط با امور بانوان و خانواده و تحقق دوره­ای ممتاز و درخشان درکارنامه سازمان در این حوزه تلاش نمایید.

توفیق روزافزون سرکارعالی را از خداوند متعال خواستارم.

 سلیمان پاک­سرشت
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران