قول مساعد سرپرست جدید بخشداری خرانق؛

کتابخانه‌های خرانق و رباط پشت‌بام رونق می‌گیرندسرپرست بخشداری خرانق در دیدار با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان از حمایت این بخشداری برای رونق دو کتابخانه عمومی فعال در این بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، حسین پایدار، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان در بازدید از کتابخانه امام رضا(ع)‌ رباط پشت بادام و شهید احمدی روشن خرانق از مشکلات این کتابخانه‌ها آگاهی یافت.

وی در ادامه این بازدیدها با حضور در بخشداری خرانق، با جاوید عیدانی، سرپرست جدید این بخشداری دیدار و گفتکو کرد.

پایدار با تبریک انتصاب عیدانی به سمت سرپرست بخشداری خرانق،‌ حضور وی در این سمت را به واسطه سابقه فعالیت‌های فرهنگی وی در پست‌های قبلی، مغتنم شمرد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان همچنین ابراز امیدواری کرد در دوران حضور بخشدار جدید خرانق، شاهد پیشرفت کتابخانه‌های این بخش به عنوان تنها مراکز فرهنگی خرانق و رباط پشت‌بادام باشیم.

سرپرست بخشداری خرانق نیز کتابخانه‌ها را بستری امن برای حضور کودکان و نوجوانان روستاها دانست و عنوان کرد: رشد و بالندگی این دو کتابخانه باعث رشد فرهنگی روستاهای خرانق و رباط خواهد بود.

عیدانی همچنین در زمینه ایجاد فضای سبز و تعمیرات کتابخانه شهید احمدی روشن در صورت تأمین بودجه موردنظر بخشداری در سال جاری،  قول مساعد داد.

گفتنی است، بخش خرانق بزرگ‌ترین بخش شهرستان اردکان است که دارای دو کتابخانه عمومی «شهید احمدی روشن» در خرانق و «امام رضا(ع)» در روستای رباط پشت بادام با مجموع بیش از 400 عضو است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران