شروع عملیات اجرایی پروژه ملی پروده 4 طبس با حضور کارشناسان چینی طرف سرمایه گذارشروع عملیات اجرایی پروژه ملی پروده 4 طبس با حضور کارشناسان چینی طرف سرمایه گذار

به گزارش خبرنگار یزد فردا درطبس

 سرانجام پس از سال‌ها اولین گروه کارشناسان و مدیران پروژه ملی پروده ۴  طبس،  وارد شهرستان شده و جلسه معارفه آنها با حضور سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه و امید فلاح مدیر مجتمع زغال سنگ طبس در محل ساختمان مجتمع معادن زغال سنگ (ایمیدرو) طبس برگزار گردید.

 در این جلسه سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس ضمن تشکر از زحمات و پیگیری های دکتر کرباسیان رئیس هیئت عامل ایمیدرو  و از تلاش های ارزنده مهندس فلاح مدیر مجتمع زغال سنگ طبس (ایمیدرو ) و تیم وی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این جلسه مهندس فلاح گزارشی از نحوه پیگیری و پیشرفت پروژه بیان داشت و به معرفی مدیران و کارشناسان خارجی مجموعه پرداخت.

لیو چون مدیر بازرگانی پروژه معادن پروده 4 ضمن خرسندی از حضور در طبس و تشکر از میهمان نوازی اهالی طبس و شرکت ایمیدرو در نخستین ساعات ورودشان به طبس اظهار امیدواری کرد با شروع پروژه تحولی بزرگ اقتصادی در طبس شکل گیرد.

 در پایان این جلسه مقرر شد برای اجرای پروژه از پیمانکاران و نیروهای بومی طبس استفاده گردد.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران