برنامه کامل مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه +ساعت به وقت تهران



بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ پنجشنبه 24 خرداد 1397 بین تیم های روسیه و عربستان برگزار می شود.

تهیه و تنظیم : محمد حسین تقوایی زحمتکش

جهانی فوتبال ۲۰۱۸ بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ (۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ۱۳۹۷) در کشور روسیه برگزار خواهد شدحق امتیاز این مسابقات در محمد حسین تقوایی زحمتکشتاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به روسیه اهدا شد. این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد. مسابقات نهایی شامل ۳۲ تیم است که ۳۱ تیم آن از طریق مسابقات مقدماتی انتخاب می‌شوند و یک تیم نیز به عنوان میزبان به صورت خودکار مشخص می‌شود. مجموع بازی‌های این تورنمنت ۶۴ مسابقه می‌باشد که در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد
قهرمان این دوره از جام جهانی به جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۲۱ صعود خواهد کرد.







بازیهای تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

ایران - مراکش (جمعه 25  خرداد 1397، در ورزشگاه کرستوفسکی سنت پنترزبرگ - ساعت 18 و 30)

ایران - اسپانیا (چهارشنبه 30 خرداد 1397، در ورزشگاه کازان آرنا شهر کازان - ساعت 21 و 30)

ایران - پرتغال (دوشنبه 4 تیر 1397، در ورزشگاه موردویا شهر سارانسک - ساعت 21 و 30)



گروه بندی کامل جام جهانی 2018 روسیه به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما  ،تونس  ،انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برای نمایش تصویر بزرگ روی جدول کلیک نمایید وبرای نمایش جزییات دوباره روی عکس بزرگ کلیک کنید

یزدفردا محمد حسین تقوایی زحمتکش برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه +ساعت به وقت تهران

برای نمایش تصویر بزرگ روی جدول کلیک نمایید وبرای نمایش جزییات دوباره روی عکس بزرگ کلیک کنید





برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 24 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت    
پنج شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 19:30 روسیه عربستان
جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 16:30 مصر اروگوئه
سه شنبه 29 خرداد 1397 ساعت 22:30 روسیه  مصر
چهار شنبه 30 خرداد 1397 ساعت 19:30 اروگوئه عربستان
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 18:30 اروگوئه روسیه
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 18:30 عربستان مصر

گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت    
25 خرداد 1397 ساعت 19:30 ایران مراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22:30 اسپانیا پرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16:30 پرتغال مراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22:30 ایران اسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22:30 ایران  پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22:30 مراکش اسپانیا

گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت    
26 خرداد 1397 ساعت 14:30 فرانسه استرالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20:30 پرو دانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16:30 فرانسه پرو
31 خرداد 1397 ساعت 19:30 استرالیا دانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18:30 دانمارک فرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18:30 استرالیا پرو

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت    
26 خرداد 1397 ساعت 17:30 آرژانتین ایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23:30 کرواسی نیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22:30 آرژانتین کرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19:30 ایسلند نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 آرژانتین  نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 کرواسی ایسلند

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت    
27 خرداد 1397 ساعت 16:30 کاستاریکا صربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22:30 برزیل سوئیس
1 تیر 1397 ساعت 16:30 برزیل کاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس صربستان
6 تیر 1397 ساعت 22:30 صربستان برزیل
6 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس کاستاریکا

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت    
27 خرداد 1397 ساعت 19:30 آلمان مکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16:30 سوئد کره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22:30 آلمان سوئد
2 تیر 1397 ساعت 19:30 کره جنوبی مکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18:30 کره جنوبی آلمان
6 تیر 1397 ساعت 18:30 مکزیک سوئد

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت    
28 خرداد 1397 ساعت 19:30 بلژیک پاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22:30 انگلیس تونس
2 تیر 1397 ساعت 16:30 بلژیک تونس
3 تیر 1397 ساعت 16:30 انگلیس پاناما
7 تیر 1397 ساعت 22:30 انگلیس بلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22:30 پاناما تونس

گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت    
29 خرداد 1397 ساعت 16:30 لهستان سنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19:30 کلمبیا ژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19:30 ژاپن سنگال
3 تیر 1397 ساعت 22:30 لهستان کلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18:30 ژاپن لهستان
7 تیر 1397 ساعت 18:30 کلمبیا سنگال

دیدار مرحله یک هشتم نهایی
بازی چهل‌ونهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی پنجاهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 - D2، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ویکم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 - A2، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ودوم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 - C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وسوم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وچهارم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 - H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وپنجم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 - E2، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وششم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 - H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) - ساعت 22:30

دیدار مرحله یک چهارم نهایی
بازی پنجاه‌وهفتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 - برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وهشتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 - برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌ونهم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 - برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی شصتم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 - برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی
بازی شصت‌ویکم، 10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30
بازی شصت‌ودوم، 11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی
بازی شصت‌وسوم، 14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال
بازی شصت‌وچهارم، 15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 19:30


فیلم کامل مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال روسی 2018 به زودی منتشر میگردد












کاربران آنلاین

نظرهای کاربران