با هماهنگی ستاد امر به معروف ونهی از منکر تشکیل شد :

برگزاری کلاس آسیب شناسی فضای مجازی در اداره کل دامپزشکی استان یزدبه گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد کلاس آسیب شناسی فضای مجازی با هماهنگی ستاد امر به معروف ونهی از منکر در اداره کل دامپزشکی با حضور حجت الاسلام فروهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد کلاس آسیب شناسی فضای مجازی با هماهنگی ستاد امر به معروف ونهی از منکر در اداره کل دامپزشکی با حضور حجت الاسلام فروهر برگزار شد .

حجت الاسلام فروهر با  بیان حضور غیر متعارف و بیش از حد افراد در فضای مجازی و محتوای نامناسب این  فضا ، بر تاثیر محتوای نادرست بر اذهان مخاطبان رسانه تاکید کرد و گفت : این شکل گیری تصویر می تواند تبعات زیانباری برای جامعه و آینده مخاطبان به همراه داشته باشد .

وی با بیان آنکه فرهنگ سازی در فضای مجازی در کشورمان انجام نشده است؛ بر لزوم یادگیری نحوه استفاده از فضای مجازی وآموزش و آگاه سازی والدین تاکید کرد گفت : با توجه به آنکه بخش عمده مخاطبان را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند ؛ خانواده‌ها باید آگاهباشند که فرزندان خود را در فضای مجازی به تنهایی رها ننمایند و با حاکمیت، در ایجاد فضایی مناسب برای فرزندان تلاش کنند. و با اصلاح رفتار در استفاده از فضای مجازی الگویی مناسب برای فرزندان باشند .

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران