با حضور دکتر کرمانیان مدیرکل امور بانوان استانداری یزد و دکتر عارفی مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد برگزار شد:

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در اداره کل نوسازی مدارس استان یزدبه گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر امروز 17اسفندماه با حضور سرکار خانم دکتر کرمانیان مدیرکل امور بانوان استانداری و خانم جواهریان رئیس امور بانوان مجمع خیرین مدرسه ساز با حضور همکاران اداره کل نوسازی مدارس استان یزد در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر امروز 17اسفندماه با حضور سرکار خانم دکتر کرمانیان مدیرکل امور بانوان استانداری و خانم جواهریان رئیس امور بانوان مجمع خیرین مدرسه ساز با حضور همکاران اداره کل نوسازی مدارس استان یزد در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد در این مراسم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) این روز گرامی را به بانوان همکار این اداره کل تبریک گفت.

دکتر عارفی در ادامه بیان داشت: زنان ایران اسلامی با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند.
مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد با بیان اینکه در سال های اخیر حضور زنان در جایگاه های مختلف اجتماعی و اداری باعث شکوفایی و پویایی نهادها شده است اذعان داشت: زنان ایرانی با الگوبرداری بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه( س) و توجه به هنجارهای اجتماعی توانسته اند در هر گرایشی موفق عمل نمایند و استقلال خود را به جهانیان اثبات نمایند.

وی افزودحضور بانوان ارزشمند همکار ما در قسمت های حساس مختلف فنی این اداره کل شامل طراحی، معماری ،محاسبات ، متره و برآورد و مقاوم سازی نشان از توانمندی بالای این بانوان عزیز در عرصه های علمی و فنی و اجرائی است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر، گل و هدایایی از بانوان همکار در قسمت های مختلف فنی و اداری این اداره کل تقدیر شد.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران