انتشارنخستین گزارش نظرخواهی از کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورنخستین گزارش نظرخواهی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور زیر نظر رئیس این سازمان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد،این گزارش دستاورد انتشار اطلاعيه اي است كه در نخستین روزهای فعالیت دكتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رئيس اين سازمان در مجموعه آموزش فني و حرفه اي كشور به درخواست وي براي دريافت نظرات و تجربیات منابع انسانی سازمان با عنوان «ما، خانواده آموزش فنی و حرفه ای» منتشر شده بود.

بر اساس این گزارش، سیصد نفر شامل؛ مربیان،کارشناسان و مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای سراسر كشور، نظرات و ايده هاي خود را با ارائه راهكارهاي اولويت دار براي تحقق اهداف و تبيين موانع و راه حل رفع آن ها در خصوص محورهاي چهارده گانه مأموريت هاي محوله اين سازمان اعلام كرده اند.  

اين گزارش در راستاي تأكيد رئيس سازمان بر توسعه گفتمان مهارت آموزی از طریق هدايت و گستراندن این بحث به حوزه عمومی و همچنين تکریم و تشویق مشارکت کنندگان برای ادامه این مسیر و کاربست ایده های ارزشمند مطرح شده توسط دست اندرکاران و مجریان امر مهارت آموزی منتشر مي شود.

 

ما، خانواده آموزش فنی و حرفه ای
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران