دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق استان یزد با جانبازان قطع نخاعهم‌زمان با طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت امور ایثارگران صنعت آب و برق استان یزد، ‌مدیران عامل این صنعت با جانبازان قطع نخاعی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد،‌ در این دیدار که در آسایشگاه جانبازان قطع نخاع انجام شد؛ مدیران صنعت آب و برق با اهدای شاخه گل و گفتگو با یادگاران دفاع مقدس از آن‌ها تجلیل کردند.

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان یزد در این دیدار ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند جانبازان دوران جنگ تحمیلی و با بیان این‌که آن‌ها با خدا معامله کردند؛ اضافه کرد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی چشم‌وچراغ مردم ایران هستند.

صباغزادگان گزارش وضعیت تولید و مصرف استان را ارائه و شرایط شبکه برق‌رسانی در استان را بسیار مطلوب بیان کرد و افزود: خدمات ارائه‌شده در صنعت و آب در سایه ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌های انجام‌شده توسط رزمندگان در دفاع از کشور شکل‌گرفته است و توسعه کشور را هموار کرد.

مدیرعامل برق منطقه‌ای یزد اقدامات انجام‌شده در زمینه نیروگاه‌های خورشیدی در استان را تشریح و خاطرنشان کرد: با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر نیرو اولین نیروگاه خورشیدی استان به بهره‌برداری رسید و دومین نیروگاه نیز تا اوایل سال ۹۷ و چند نیروگاه خورشیدی دیگر نیز تا پیک تابستان ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدرضا صحتی مدیرعامل شرکت توزیع برق، محمد فاتحی مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان و محمد جعفری مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد نیز ضمن تشریح اقدامات انجام‌شده در زمینه‌ی آب و برق تلاش‌های انجام‌شده در زمینه‌ی تامین و توزیع آب و برق را در مقایسه با ارزش کار جانبازان، ناچیز دانستند.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران