باحضور فرماندار بهاباد

با حضور فرمانداربهاباد جشن فارغ التحصیلی 120 نفراز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزارشددر مراسمی که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز از ایام الله دهه فجربا حضور فرماندار ، امام جمعه، دانشجویان و اساتید و مسئولان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزارشد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند .

در مراسمی که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز از ایام الله دهه فجربا حضور فرماندار ، امام جمعه، دانشجویان و اساتید و مسئولان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزارشد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند .

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در آئین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه آزاد بهاباد با تبریک ایام الله دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : دانش آموختگان باید بدانند که از این پس در جامعه نقش و رسالتی بر عهده دارند و باید به خوبی به این نقش عمل کنند.

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: اگر امروز به راحتی می توانیم درس بخوانیم و پله های ترقی را پشت سر هم بالا رویم و در کمال آرامش و امنیت هستیم مدیون شهدا هستیم.

ابراهیمی بشکانی با تبریک به دانش آموختگان و خانواده های آنها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مهمترین افتخارات و دستاوردهای مهم پس از انقلاب است که سهم بسزایی در عرصه های علمی، آموزشی، فرهنگی و پ‍‍ژوهشی داشته است.

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه امروز نیز دانشجویان باید موقعیت علمی کشور را درک کنند و با تلاش و کوشش بتوانند مراتب بالای علمی و دانش جهان را کسب کنند اظهارداشت : اراده قوی برای فراگیری علم، پشتکار و توکل بر خدا سه عامل مهم برای موفقیت است.

بشکانی وجود سواد و دانش را برای جامعه سرمایه‌ای گرانبها دانست و بیان کرد: ارتقای علم و دانش موجب ایجاد توسعه پایدار کشور در همه زمینه ها خواهد شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد درادامه این مراسم با تبریک به دانش آموختگان و خانواده های آنان، از فارغ التحصیلی نه به عنوان فراغت کامل از تحصیل بلکه به عنوان پایان یک مرحله از زندگی و شروع مرحله ای دیگر یاد کرد و گفت: دانش آموختگان باید به اساتید، مسوولان دانشگاه و خانوده خود احترام بگذارد و مقام، ارزش و منزلت آنها را در جامعه حفظ کنند.

محدرضا خادمی با اشاره به وظیفه دانشجویان پس از فراغت از تحصیل و فرا گرفتن علم و دانش افزود: معتقدم که تک تک شما عزیزان با باور داشتن خودتان می توانید گام های مهمی در عرصه های علمی و صنعتی برداشته و تاثیر گزاری مثبتی در راه پیشرفت و آبادانی جامعه و حل مشکلات مملکت خود داشته باشید.

وی با بیان اینکه دانشگاه به شما علم و دانش را آموزش داده تا بتوانید در مسیرهای مختلف موفق باشید و از پس مشکلات بر بیایید گفت: آن چیزی که شما را از بقیه متمایز می کند شخصیت و رفتارتان است.

دانشگاه آزاد اسلامی  واحد بهاباد در سال 1385 تاسیس شد و هم اکنون 220 دانشجو، 10 رشته شامل 2 رشته در کاردانی پیوسته، 5رشته کاردانی ناپیوسته، 2 رشته کارشناسی پیوسته، 2رشته کارشناسی ناپیوسته دارد.

در حاشیه این مراسم به دانشجویان برتر رشته های مختلف جوایز ارزنده ولوح تقدیر از سوی مسئولان اهدا گرددید.

انتهای پیام/کاربران آنلاین

نظرهای کاربران