طلائی مقدم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا (س) سی و نهمین بهار آزادی را تبریک گفتبه گزارش خبرنگار یزد فردادر طبس

طلائی مقدم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم بی بی فاطمه زهرا (س) سی و نهمین بهار آزادی را تبریک گفت

متن پیام بدین شرح میباشد

بنام خداوند بخشنده و مهربان

انقلاب ما انفجار نور بود " امام خمینی(ره)


12 بهمن ماه سال 57 یادآور عظمت،اقتدار و حماسه  ملتی است که پس از سالها مجاهدت و مبارزه علیه جهل،استبداد ، خودکامگی و وابستگی با سردادن شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی پیر فرزانه و مراد خود را به گرمی در آغوش کشیدند و بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان و عدالت طلبان خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان بارور نمودند.


یوم الله دهه فجر پایانی بود بر وابستگی به اربابان و قدرت های شرق و غرب و آغاز باور و اتکاء به قدرت لایزال  الهی  ومردم که با رمز اتحاد و همدلی با ایستادگی و اراده ای کم نظیر به جهانیان ثابت نمودند که روح آزادگی و حق طلبی شان دیوارهای به ظاهر تسخیر ناپذیر مستبدین و خودکامگان را در هم می شکند.


تجدید حیات ملت ایران به رهبری حضرت امام(ره ) در پرتو آموزه های حیات بخش دین مبین اسلام و فرهنگ عاشورایی روح تازه ای در کالبد ملت ایران دمید که امروز نسیم روح بخش آن وجدان بیدار ستمدیدگان سراسر عالم را نوید و نوازش می دهد.


توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان  در سالهای گذشته هرگز نتوانست خللی در عزم و اراده ملت ایران و رهبران آن از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد نماید.این ملت به درستی متوجه شده است تمسک به مکتب ائمه و فرهنگ تعالی بخش اسلام متضمن سعادت دنیوی و اخروی آنان است و در این راه همه موانع و سختی ها را پشت سر گذاشته و هرگزاز پای نخواهند ایستاد.


امروز بر ما مسولان است تا با تداوم راه و آرمان مقدس شهیدان خدمت بی شائبه به مردم یعنی ولی نعمتان واقعی انقلاب را سرلوحه عمل ،رفتار و وجه همت خود قرار داده و  دراین راه نصایح و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم.


اینجانب به  مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر از عموم مردم شریف و آگاه شهرستان  دعوت می نماید ضمن حضور حماسی در برنامه های این ایام  بار دیگر میثاق جاودانه خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی،آرمان های امام راحل عظیم الشان و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مستحکم و تجدید نمایند.

سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران