طبس به عضویت ستاد ملی بازآفرینی شهری در می‌آید.اعتبار میلیاردی برای شهرداری طبس با پیگیری دکتر امیرحسنخانی در ستاد ملی بازآفرینی شهری پیگیری می شود.

طبس- خبرنگار یزدفردا/ نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی برای تکمیل قول معاون وزیر راه و شهرسازی، شهردار طبس را به تهران فراخواند.

دکتر محمدرضا امیرحسنخانی در تماس تلفنی با شهردار طبس، گفت: متاسفانه شهرداری طبس تاکنون عضو ستاد ملی بازآفرینی پایدار شهری نبوده است و می‌طلبد مراحل ثبت‌نام شهرداری در این ستاد هرچه سریعتر عملیاتی شود.

وی تصریح کرد: در ادامه سفر دکتر ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و قول تصویب طرح بازآفرینی میدان امام خمینی (ره) و بازار مرکزی شهر طبس در ستاد ملی بازآفرینی پایدار شهری، انجام مراحل ثبت‌نام شهرداری طبس در این ستاد الزامی است و امیدواریم بتوانیم حداقل ۳ میلیارد تومان برای اجرای این طرح وصول کنیم.

دکتر امیرحسنخانی افزود: با عضویت شهرداری طبس در ستاد ملی بازآفرینی شهری، روزهای خوشی در انتظار مجموعه مدیریت شهری طبس است.

گفتنی است، مهندس بهارستانی- شهردار طبس به منظور ثبت‌نام در ستاد ملی بازآفرینی شهری و پیگیری امور در سازمان شهرداری‌های کشور، امروز شنبه ۷ بهمن ۹۶ عازم تهران شد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران