در دیدار رییس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان با شهردار جدید

تصمیم‌گیری در خصوص تابلوهای شهری کتابخانه‌های شهرستان اردکاندر دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان با شهردار جدید این شهر، تصمیم‌گیری‌ در خصوص تابلوهای شهری کتابخانه‌های عمومی شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، حسین پایدار، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان با حضور در دفتر شهردار جدید اردکان، انتصاب وی را تبریک گفت.

پایدار در این دیدار با آرزوی موفقیت برای کمالی، وضعیت کتابخانه‌های عمومی اردکان را تشریح و ترکیب فعلی انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان را معرفی کرد.

احمد کمالی، شهردار اردکان نیز کتابخانه‌های عمومی را یکی  از نهادهای فرهنگی مهم شهر دانست و ابراز امیدواری کرد در دوران خدمت وی در شهرداری، تعامل سازنده‌ای بین این دو ارگان برقرار باشد.

در این دیدار همچنین در خصوص مجوز نصب تابلوهای شهری کتابخانه‌های عمومی شهر و روند پرداخت نیم درصد درآمد شهرداری، بحث و تبادل‌نظر شد که شهردار جدید اردکان نیز قول مساعد همکاری در این خصوص داد.

گفتنی است، احمد کمالی، فرماندار اسبق و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوده است که پس از انتخاب شورای اسلامی پنجم اردکان، به عنوان شهردار این شهر منصوب شد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران