تقدیر سرپرست بخشداری گاریزات از خدمات بهورزان بخشسرپرست بخشداری گاریزات با حضور در محل کار بهورزان بخش گاریزات با تجلیل از خدمات شایسته آنان تاکید کرد: بهورزان بازوان توانای دولت به ویژه در حوزه های بهداشت و درمان هستند.

سرپرست بخشداری گاریزات با حضور در محل کار بهورزان بخش گاریزات با تجلیل از خدمات شایسته آنان تاکید کرد: بهورزان بازوان توانای دولت به ویژه در حوزه های بهداشت و درمان هستند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ، "محمدحسین قانعیان" در حاشیه این بازدیدها با قدردانی از خدمات و تلاش های بهورزان گفت: بهورزان نه تنها در حوزه های بهداشت و درمان بلکه در تمام لحظات حساس کاری از جمله برگزاری انتخابات و سرشماری های عمومی نیز مشارکت فعالانه داشته و یاریگر بخشهای مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

سرپرست بخشداری گاریزات با بیان این که بهورزان در کمک به ثبت به موقع و دقیق وقایع حیاتی همچون تولدها و وفاتها نیز نقشی مهم بر عهده دارند افزود: بخشی از آمار و اطلاعات و ثبت احوال از طریق خدمات شایسته و دلسوزانه و متعهدانه بهورزان محقق می گردد که این موضوع بیش از پیش نشان از نقش ارزنده این عزیزان در نواحی روستایی است.

وی با اشاره به ضرورت رسیدگی به مسائل و مشکلات بهورزان بخش گاریزات افزود: همه تلاش خود را به کار می گیریم تا در حد مقدورات و مقررات راهگشای مسائل و مشکلات این عزیزان باشیم.

قانعیان بهورزان بخش گاریزات را افرادی نجیب، سختکوش و کم توقع عنوان و از خدمات و تلاشهای شبانه روزی آنان قدردانی کرد.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران