حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابستهسازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته كه از بيست و ششم تا بيست و نهم دي ماه در محل مصلای تهران برگزار می شود، حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان یزد،  سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در راستای همکاری های آموزشی و تفاهم نامه های مشترک با بنگاه های اقتصادی، صنایع و اصناف کشور در این نمایشگاه شركت مي كند.

اين گزارش مي افزايد: ارائه خدمات آموزشی در دو قالب برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با عملکرد عیب­یابی تخصصی سیستمهای انژکتوری موتورسیکلت و برگزاری نشست­های تخصصي با شرکت های حاضر در نمایشگاه ياد شده از جمله برنامه هاي اين سازمان در نمايشگاه مذكور است.  

شايان ذكر است، غرفه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره)، سالن سرو و کاج (سالنT) از سه شنبه، بيست و ششم تا پنج شنبه، بيست و هشتم دي ماه، از ساعت 10 تا 20  و جمعه، بيست و نهم دي ماه ازساعت 14 تا 20 آماده ارائه خدمات به بازديدكنندگان است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران