کسب عنوان «شایسته تقدیر» از سوی دبیر شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزددبیر شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد، در شورای هماهنگی اقامه نماز استان به لحاظ برگزاری فرضیه اقامه نماز به ویژه در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت در دستگاه تحت مسئولیت خود، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد ، «ابوالفضل علایی» در این زمینه عنوان «شایسته تقدیر» را از سوی استانداری یزد کسب کرد.

متن این تقدیرنامه به شرح زیر می باشد:

«جناب آقای ابوالفضل علایی

دبیر محترم شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد

سلام علیکم

احتراما با حمد خدای سبحان و با صلوات بر پیغمبر ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص)، نظر به اینکه برابر گزارش هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، جنابعالی در سال 1395 در برگزاری فریضه مقدس نماز خصوصا در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت در دستگاه تحت مسئولیت خود صمیمانه و صادقانه همکاری نموده و موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شده اید و به حکم"من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از زحمات خالصانه شما قدردانی و سپاسگزاری می نماییم.

امید آن که با الطاف بی کران حضرت ربوبیت در همه مراحل عمر و در هر زمان و مکان این توفیق، همراهتان باشد تا بیش از پیش در تمهید، ترویج و تعمیق و اقامه اولین واجب بعد از بعثت یعنی فریضه نماز موفق و سربلند باشید و پیوسته مشمول دعای حضرت ابراهیم(ع) "رب الجعلنی مقیم الصلواه و من ذریتی ربنا و تقبل دعاء" قرار گیرید.

                                      سیدعلی عزالدینی

                  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع» 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران