آزمون مربیان پایور نیروهای مسلح در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزدسرپرست واحد سنجش وارزشیابی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان از برگزاری آزمون مربیان پایور نیروهای مسلح در این اداره خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد، سلطانی در تکمیل خبر گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه فی مابین قرارگاه مهارت آموزی ستاد مشترک نیروهای مسلح و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و بمنظور مهارت آموزی به سربازان وظیفه، آزمون مربیان پایور نیروهای مسلح در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد.

سرپرست واحد سنجش وارزشیابی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان افزود : این آزمون همزمان با سراسر کشور و در سایت آزمون آنلاین مرکز آموزش فنی و حرفه ای آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در یزد برگزار و شرکت کنندگانی که در این آزمون موفق به‌کسب حد نصاب نمره قبولی شوند، جهت شرکت در آزمون عملی به مرکز تربیت‌ مربی کرج معرفی خواهند شد.

بنا بر این گزارش در مرکز تربیت مربی کرج توانمندیها و مهارتهای عملی افراد مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته و افرادی که در آزمونهای عملی قبول می شوند، با گذراندن دوره های آموزشی پداگوژی آمادگی لازم را جهت تدریس و مهارت آموزی به سربازان نیروهای مسلح در طول دوران خدمت آنها کسب خواهند کرد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران