آئين نكوداشت خدمات داوطلبانه جمعيت هلال احمر شهرستان يزد

آئين نكوداشت خدمات داوطلبانه جمعيت هلال احمر شهرستان يزدآئین نکوداشت خدمات داوطلبانه و انسان دوستانه با حضور جمعي از داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان يزد برگزار گرديد.

آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه با حضور جمعي از داوطلبان و خيرين فعال جمعیت هلال احمر شهرستان يزد که در جمع آوري كمكهاي مردمي به آسيب ديدگان زلزله كرمانشاه مشارکت داشته اند برگزار گرديد.

حسين مجيبي فر سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان يزد ضمن ابراز همدردي با مردم مصيبت ديده استان كرمانشاه به ارائه گزارشي از خدمات ارائه شده داوطلبان در مرحله جمع آوري ، تفكيك و بسته بندي و همچنين روند ارسال کمکهای اهدايي پرداخت و از داوطلبان فعال اين برنامه تقدير و تشكر نمود .

وی در ادامه با اعلام ضرورت برنامه ريزي ، اطلاع رساني و اگاه سازي مردم به هنگام جمع آوري كمكهاي مردمي و توجه به فرهنگ بومی مردم  و موقعيت جغرافيايي مناطق آسیب دیده از مردم نوع دوست خواست تا از اهدای وسایل غیر ضروری که باعث کاهش روند تفكيك و بسته بندي اجناس می شود خودداری نمایند.

مجيبي فر ضمن تقدیر از روساي خانه هاي داوطلبي مشاركت كننده، فعالیتهای صورت گرفته در جمع آوري كمكهاي مردمي را مثبت ارزيابي نمود. وي در ادامه مبالغ جمع آوري شده از صندوقهاي اين شهرستان جهت کمک به آسيب ديدگان زلزله كرمانشاه را بيش از 600 ميليون ريال اعلام و كالاهاي اهدايي مردم به جمعيت هلال احمر جهت ارسال به استان كرمانشاه را بسيار چشم گیر و كم سابقه دانست و از مردم نوع دوست كه در اين طرح ياريگر جمعيت هلال احمر بودند قدرداني نمود.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران