برگزاری مرحله مقدماتی سومین المپیاد تکنسین های ایران همزمان با سراسر کشور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزدمدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد از برگزاری مرحله مقدماتی سومین المپیاد تکنسین های ایران همزمان با سراسر کشور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد، افضلی در تکمیل خبر گفت: مرحله مقدماتی سومین المپیاد تکنسین های ایران، در سالن سنجش آنلاین مرکز آموزش فنی وحرفه ای آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) یزد ، همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد  افزود: در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات شرکت کنندگان حوزه نصب و تعمیر محصولات در 4 گرایش موبایل و تبلت، لوازم خانگی ( یخچال و ماشین لباسشویی)، دستگاههای تهویه مطبوع (کولر گازی) و لوازم صوتی و تصویری (تلویزیون و سینمای خانگی) با حضور در مراکز آزمون آنلاین ادارات آموزش فنی و حرفه ای استانها،به رقابت با یکدیگر پرداختند.

افضلی در ادامه گفت: شرکت در این المپیاد برای عموم آزاد و رایگان بوده و که دراستان یزد  تعداد 12 نفر از تکنسین ها و متخصصین در این المپیاد ثبت نام نمودند که از این تعداد کسانی که موفق به کسب حد نصاب نمره کتبی شوند، به مرحله نهایی راه پیدا می کنند ومرحله نهایی این دوره از مسابقات در 30 آذرماه و یکم دی ماه سال 96، در استان البرز به میزبانی مرکز تربیت مربی کرج برگزار خواهد شد و در این مرحله مهارتهای هر فرد بصورت عملی مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد.

لازم بذکر است این مسابقات با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت سامسونگ برگزار و به نفرات اول، دوم و سوم هر گرایش به ترتیب 30، 20 و 10 سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر اعطاء خواهد شد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران