دیدار مسئولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر با امام جمعه خضرآبادسرپرست مرکز اموزش فنی وحرفه ای شهرستان اشکذر از دیدار مسئولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر با امام جمعه خضرآباد خبر داد .

     به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد،میر جلیلی در تکمیل خبر گفت: هدف از این دیدار را ارائه گزارش عملکرد مجموعه در خصوص ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین اقشار مردم بویژه روستاییان عزیز عنوان نمود .

در این دیدار که جمعی از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر حضورداشتند در ابتدا سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشکذر  ضمن تشریح عملکرد آموزش در بخش خضراباد درخصوص برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی بخصوص کارآفرینی در روستاهای این بخش خبر داد.

در ادامه حجه الاسلام غالبی امام جمعه محترم بخش خضر آباد ضمن تشکر از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای از آموزش های مهارتی مخصوصاً در روستاها این امر را مهم دانسته و آموزشهای مهارتی را برای ایجاد شغل مهم ارزیابی کرد.

در ادامه امام جمعه محترم خضرآباد به اتفاق مسئولین فنی و حرفه ای اشکذر از کلاس آموزشی برگزار شده در روستای اتابک بازدید کردند. 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران