آمادگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد جهت برگزاری مراسم سالروز ملی مبارزه با استکبارمحمدرضاپیرنیا ضمن گرامیداشت یوم الله 13آبان اعلام کرد: سازمان فاو برای برگزاری هرچه باشکوهتر روز ملی مبارزه با استکبار آمادگی کامل را دارد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاو شهرداری یزد؛محمدرضا پیرنیا در دومین جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه این روز تصریح کرد:‌ باید با یک برنامه‌ریزی خوب و زمینه سازی مناسب،‌ مراسم بزرگداشت 13 آبان را به صورت باشکوه در شهر یزد برگزار کنیم.

پیرنیا گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر امید اولویت اصلی راهپیمایی 13 آبان استکبار ستیزی است برهمین اساس همه مدیران و کارکنان سازمان فاو نیز با شعار غیرت انقلابی دوشادوش عموم مردم شریف یزد در راهپیمایی این روز باشکوه حضور خواهند یافت.

این روز، یادآور حماسه های عظیمی است که برای همه عصرها و نسل ها الهام بخش بوده و موجب تداوم انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل است.

وی در خصوص ضرورت توجه به فضاسازی شهری در یزد تصریح کرد:‌ برای برگزاری روز ملی 13 آبان سازمان اقداماتی از جمله آذین بندی مسیر راهپیمایی با پرچم بزرگ ایران،اکران شهری با مضامین " هیهات من الذله" و استکبار ستیزی،من یک سپاهی هستم و... ، تجیز نور و صوت جایگاه در جوارمطهر شهدای گمنام مجموعه امیر چخماق را در دستور کار خود دارد.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران